Fotograf slubny łódź • http://www.maciaszczyk.info/


Fotograf slubny łódź • http://www.maciaszczyk.info/

Nazwa Firmy: Fotografia Robert Maciaszczyk
NIP 7272319676
Domena: http://www.maciaszczyk.info/
Telefon +48 510036748
Adres Florecistów 15
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 94-042
Opis:

Co stanowi o tym, że fotograf jest profesjonalistą? To nie tylko znakomity sprzęt czy doświadczenie, choć one zdecydowanie pomagają w chwytaniu pięknych zdjęć. O tym, że ktoś jest doskonałym fotografem stanowią przede umiejętności i wyczucie czasu. Fotograf potrafi dostrzec moment, kiedy obraz powie dużo więcej, niż słowa. Dzięki temu udaje się stworzyć cudowne pamiątki ze ślubu i wesela. Profesjonalny fotograf slubny z Łodzi chwyci zatem chwile największego wzruszenia, niezależnie, czy to przy zaślubinach przed ołtarzem, czy w czasie podziękowań dla rodziców lub przy krojeniu tortu.

Tym fotografem, który stworzy dla Młodych i ich rodzin najlepsze wspomnienia jest Robert Maciaszczyk. To doświadczony specjalista, dla którego chwila chwytania momentów na fotografiach jest wielką pasją. Liczne grono klientów, z którymi miał okazję współpracować, dzięki niemu posiada piękne pamiątki z jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

Gdzie można zobaczyć opinie o nim, jak i jego portfolio? Na jego stronie internetowej, maciaszczyk.info, znajduje się zarówno szeroka galeria, jak i referencje Młodych, którzy korzystali z jego usług.

Data dodania: 09-08-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Fotografia Robert Maciaszczyk


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy

Galanteria4you

Łódź

PBA Group Aleksandra Szmidt

Łódź

Adwokat Monika Walińska

Łódź