Żarówka Philips led e27


Żarówka Philips led e27

Nazwa Firmy: Onled Spółka z o.o.
NIP 8992809759
Domena: https://onled.pl/
Telefon 733 155 550
Adres Łubinow 3d
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52-210
Opis:

Światło LED od dawna cieszy się dużą popularnością, zastępując w wielu domach tradycyjne żarówki żarowe. Ich zaletą jest bez wątpienia duża energooszczędność, a także rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska. Warto zapoznać się z ofertą sklepu onled.pl, który zajmuje się sprzedażą technologii LED w jej najlepszym wydaniu.

Każde pomieszczenie wymaga odpowiedniego oświetlenia. Nie inaczej jest w przypadku doboru żarówek do rodzaju oświetlenia. W końcu światło naturalne sprzyja dobremu samopoczuciu i jest niezbędne do codziennego funkcjonowania. Przy aranżacji wnętrz należy wziąć pod uwagę nowoczesne rozwiązania, które będą odpowiednie zarówno dla domowego biura, jak i strefy wypoczynkowej. Żarówka Philips LED E27 posiada trzy odmienne barwy światła, które można kupić w wersji:

  • mlecznobiałej,
  • białej – neutralnej,
  • zimnej.

Ten rodzaj gwintu jest najczęściej wybierany przez klientów i pasuje do klasycznych lamp czy żyrandoli, które można spotkać w większości polskich domów. W ofercie sklepu znajdziesz ten sam model o różnej mocy Wat w atrakcyjnie niskich cenach.

Data dodania: 31-05-2019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Onled Spółka z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy

Adwebia

Kalna

Adrian Fedorowicz ZWROTAIR

Wrocław

Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog

Warszawa Ursus