Pierścionki z brylantem • ACLARI DIAMONDS


Pierścionki z brylantem • ACLARI DIAMONDS

Nazwa Firmy: ACLARI DIAMONDS
NIP 7391238613
Domena: https://aclari.pl
Telefon 89 533 42 09
Adres Adama Mickiewicza 9
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-550
Opis:

Salon jubilerski Aclari wyróżnia się nietuzinkową ofertą pierścionków zaręczynowych. Każdy ze wzorów został zaprojektowany z myślą o wyjątkowości chwili oświadczyn. Precyzyjna sztuka jubilerska i dbałość o estetykę pierścionków gwarantuje klientom salonu satysfakcjonujący zakup.

Sklep oferuje pierścionki ze złota żółtego lub białego. Dzięki temu zakup można dopasować do indywidualnych preferencji partnerki. Ponadto w kolekcji salonu dostępne są modele z różnymi kamieniami szlachetnymi. Na uwagę zasługują przede wszystkim pierścionki z brylantem, a więc klasyczny wybór na zaręczyny. Brylant to najszlachetniejszy kamień, ujmujący swoimi walorami estetycznymi. Biżuteria z brylantami zachwyca każdą kobietę, więc taki wybór na pewno będzie trafny. Bogata kolekcja pierścionków sprawia, że każdy mężczyzna może znaleźć w ofercie idealny model dla swojej ukochanej.

Zaletą oferty salonu są również atrakcyjne ceny. Pierścionek z brylantem można kupić za przystępną kwotę, co bez wątpienia świadczy o konkurencyjności oferty salonu.

Data dodania: 26-09-2020

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie ACLARI DIAMONDS


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy

Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska

Olsztyn

FunFutbol

Olsztyn

Kancelaria Adwokacka adwokat Tomasz Radziwilski

Iława