Porady prawne Kędzierzyn Koźle • Adwokat Małgorzata Pokrywka


Porady prawne Kędzierzyn Koźle • Adwokat Małgorzata Pokrywka

Nazwa Firmy: Adwokat Małgorzata Pokrywka
NIP 7491947622
Domena: https://adwokat-pokrywka.pl
Telefon 608 679 149
Adres Pamięci Sybiraków 4
Miejscowość Kędzierzyn-Koźle
Kod pocztowy 47-200
Opis:

Sprawy prowadzone przez kędzierzyńską kancelarię adwokacką dotyczą wielu działów prawa. Klienci uzyskają tu wsparcie w zakresie prawa karnego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego czy gospodarczego. Ponadto do adwokata mogą zgłaszać się wszyscy szukający porady związanej z prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Prawnicy udzielą wsparcia zarówno jednorazowo, jak i na zasadzie stałej współpracy i pełnienia pełnomocnictwa.

Wszystkie niezbędne informacje, jak należy się przygotować do wizyty w kancelarii, znajdują się na stronie internetowej adwokat-pokrywka.pl. Klienci odnajdą tam również dokładne dane na temat tego, jakimi problemami zajmują się zatrudnieni prawnicy.

Wszystkie porady prawne w Kędzierzynie-Koźlu są efektem szczegółowej analizy każdego przypadku. Przed przedstawieniem klientowi możliwych rozwiązań adwokaci zapoznają się ze stanem danej sprawy, z dokumentacją, zeznaniami świadków i obydwu stron sporu. Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorców.

Data dodania: 10-03-2022

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Adwokat Małgorzata Pokrywka


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Głubczyce

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle

OROME SC

Kluczbork