Rozwody - Adwokat Paweł Polański


Rozwody - Adwokat Paweł Polański

Nazwa Firmy: Adwokat Paweł Polański
NIP 929 181 81 28
Domena: https://adwokatpolanski.zgora.pl/
Telefon 684511922
Adres Boh. Westerplatte 9
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65-034
Opis:

Paweł Polański to godny Państwa zaufania adwokat z Zielonej Góry prowadzący rozwody i inne sprawy z zakresu prawa rodzinnego. To wyjątkowa delikatna kwestia, która wymaga od prawników wiele więcej niż fundamentalnej wiedzy. Wielu klientów oczekuje wsparcia od specjalisty, które jednocześnie spojrzy na sytuację w sposób obiektywny. Dzięki takiemu podejściu osoba rozwodząca się może liczyć na fachową pomoc oraz zrozumienie jednocześnie.

W ramach świadczonych usług adwokat Paweł Polański zajmuje się dbałym przeprowadzaniem każdego etapu. Prawnik zadba o dogłębną analizę problemu oraz życia małżeńskiego klienta, ustalenie wszelkich terminów, przygotowanie ważnych dokumentacji oraz będzie godnie reprezentował klienta podczas rozprawy. Ponadto, korzystanie z usług tej kancelarii gwarantuje również stały kontakt oraz przebieg informacji dotyczących postępowania prawnego.

Data dodania: 28-12-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Adwokat Paweł Polański


Użytkownik ithindi dodał komentarz Ocena 5
Rozwód z mężem to nie jest najprzyjemniejsze wydarzenie w życiu, ale jeśli mamy możliwość współpracy z dobrym adwokatem, to nie jest już tak źle. Mecenas, który okaże nam zrozumienie i potrafi obiektywnie ocenić sytuację, to w tym wypadku sprawa kluczowa.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Firmy w okolicy

Kamieniarstwo Katarzyna Ganicz

Gorzów Wielkopolski

DR.GASTRO Polska

Zielona Góra

Francepol Sp. z o.o.

Stary Kisielin