AGNUS Terapia - Odtrucie po alkoholu


AGNUS Terapia - Odtrucie po alkoholu

Nazwa Firmy: Detoks Alkoholowy
NIP
Domena: https://detoksalkoholowy.pl
Telefon 533 221 555
Adres Spławie 48
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61--31
Opis:

Osoby uzależnione od alkoholu często nie zdają sobie sprawy jak ogromne spustoszenie w ich organizmie sieje znajdująca się w napojach procentowych substancja aktywna. Alkohol sprawia, że organizm staje się słabszy i pozbawiony witamin oraz cennych minerałów. Zamiast nich w krwiobiegu pojawiają się pozostałości substancji aktywnej. Dlatego, w momencie odstawienia alkoholu przez osobę uzależnioną organizm się buntuje. 
Ze względu na gwałtowne reakcje organizmu spowodowane odstawieniem alkoholu ważne jest, aby odwyk przebiegał pod opieką lekarzy. Dlatego odwiedź stronę detoksalkoholowy.pl i zgłoś się do ośrodka AGNUS na odtrucie po alkoholu, które zostanie przeprowadzone pod czujnym okiem psychologów, pielęgniarek i lekarzy specjalistów, którzy będą gotowi w każdej chwili odpowiednio zareagować i pomóc Ci zwalczyć skutki uboczne odstawienia substancji, od której jesteś uzależniony.
Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej na temat uzależnienia od alkoholu oraz skutków, jakie niesie za sobą regularne picie napojów procentowych. Sprawdź, czego możesz się spodziewać podczas odtruwania organizmu z alkoholu i zacznij walkę z nałogiem już dziś.

Data dodania: 20-10-2017

Oceń firmę (5 z 1 głosów)
Opinie o firmie Detoks Alkoholowy


Użytkownik Agata Jakubowska dodał komentarz Ocena 5
Odtrucie po alkoholu oferowane przez ośrodek walki z uzależnieniem AGNUS bardzo pomogło mojemu ojcu.
Opublikowano: 2018-10-25 13:46:08

Firmy w okolicy

Komputronik Biznes

Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Poznań