Ortopeda dziecięcy


Ortopeda dziecięcy

Nazwa Firmy: AKTIMEDICA SP. Z O.O.
NIP 9522136967
Domena: https://www.fitmedica.pl/
Telefon 575 665 662
Adres Bystrzycka 59
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-928
Opis:

Poradnia ortopedyczna dla dzieci w klinice FitMedica świadczy profesjonalne usługi w zakresie konsultacji medycznych dotyczących urazów stawów i kości, wad postawy nabytych i wrodzonych, a także dysplazji stawów biodrowych u dzieci i młodzieży do 16. roku życia. Podczas wizyty w poradni doświadczony i kompetentny ortopeda dziecięcy przeprowadza kompleksowy wywiad medyczny z małym pacjentem, wykonuje niezbędne testy czynnościowe i badania, mające na celu określenie dysfunkcji narządu ruchu, prowadzi badania przesiewowe i profilaktyczne, planuje przebieg rehabilitacji dziecka i edukuje najmłodszych oraz ich rodziców w zakresie profilaktyki i leczenia wad postawy, wrodzonych oraz urazów.

Przychodząc na wizytę do ortopedy dziecięcego macie Państwo gwarancję indywidualnego i profesjonalnego podejścia do pacjenta oraz leczenia i przedstawienia zaleceń zgodnych z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.

Data dodania: 24-12-2018

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie AKTIMEDICA SP. Z O.O.


Użytkownik Monika Jabłońska dodał komentarz Ocena 5
Ortopeda dziecięcy z tego centrum medycznego bardzo profesjonalnie poprowadził mojego syna do uzyskania pełni siły w nogach po wypadku samochodowym.
Opublikowano: 2019-09-03 14:50:37

Firmy w okolicy

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Warszawa