Mocna taśma dwustronna | https://ebordi.pl/


Mocna taśma dwustronna | https://ebordi.pl/

Nazwa Firmy: Ebordi s.c.
NIP 7773269274
Domena: https://ebordi.pl/
Telefon 666 232 457
Adres Poznańska 3
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023
Opis:

Na stronie internetowej: ebordi.pl odnaleźć można bogaty asortyment różnorodnych akcesoriów, przeznaczonych do pakowania i montażu. Są to uniwersalne produkty które wykorzystać można zarówno w działalności profesjonalnej, jak i w użytku domowym. Warto wobec tego odwiedzić ten sklep, gdyż gwarantuje on najwyższą jakość oferowanego asortymentu. Wśród dostępnych produktów pojawia się między innymi taśma dwustronna mocna, której zastosowanie jest wszechstronne.

Posiada ona mocny klej po obydwu stronach, dlatego często wykorzystywana jest do montażu elementów ozdobnych, dekoracji czy plakatów lub tabliczek informacyjnych. Jednak sposobów jej użycia jest mnóstwo, dlatego z pewnością warto mieć ją zawsze pod ręką, niezależnie czy jest się osobą prywatną, czy przedsiębiorcą, pracownikiem biura lub magazynu.

Data dodania: 19-11-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Ebordi s.c.


Użytkownik Adrianna Wiśniewska dodał komentarz Ocena 4
Mieliśmy z mężem mały problem z przyklejeniem wykładziny na korytarzu. Po konsultacji ze znajomym, zdecydowaliśmy o zakupie specjalnej taśmy Ebordi. Jak się okazało było warto! W prosty i szybki sposób owa taśma pozwoliła nam solidnie przykleić wykładzinę.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Firmy w okolicy

Komputronik Biznes

Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Poznań