MrGadget24 | Bongo fajka


MrGadget24 | Bongo fajka

Nazwa Firmy: MrGadget24
NIP 6070064190
Domena: https://e-mbj.com/
Telefon 690 004 015
Adres Fabryczna 9B
Miejscowość Chodzież
Kod pocztowy 64-800
Opis:

Szukasz sklepu, w którym możesz kupić akcesoria dla palaczy? A może uwielbiasz fajkę wodną i chcesz mieć taką w domu? Sklep internetowy Mr.Gadget ułatwia to zadanie, ponieważ swoją ofertę kieruje do palaczy: tradycyjnych papierosów, elektronicznych oraz fajek wodnych. Szisze, bonga - fajka wodna to obecnie bardzo popularna rzecz. Sklep internetowy Mr.Gadget oferuje różne rodzaje, kształty szisz i fajek bonga. Znajdziesz je na stronie e-mbj.com.

Również na stronie internetowej znajdą coś dla siebie zwolennicy papierosów elektrycznych. Liquidy, które są dobrej jakości. Baterie wytrzymujące dużą ilość czasu. Wszystko to po konkurencyjnej cenie! A jeśli jesteś palaczem tradycyjnych papierosów - zakupisz w Mr.Gadget lufki, które ułatwią Ci palenie. Istnieją lufki bezdymowe, akrylowe, drewniane czy ze szła - wybór zależy od Ciebie i Twoich preferencji.

Data dodania: 23-11-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie MrGadget24


Użytkownik runesh dodał komentarz Ocena 4
Nie dziwię się, że ciągle rośnie popularność fajek wodnych. :) Tym bardziej, że mamy spory wybór wśród modeli dostępnych na rynku oraz tytoniu w różnych smakach. :)
Opublikowano: 2018-03-22 11:08:48

Firmy w okolicy

Komputronik Biznes

Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Poznań