Sprawy spadkowe w Warszawie - adwokat Piotr Chmielewski


Sprawy spadkowe w Warszawie - adwokat Piotr Chmielewski

Nazwa Firmy: Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski
NIP 5222861892
Domena: https://adwokat-rodzinny.com/
Telefon 22 308-55-00
Adres Aleja Solidarności 119/125
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-897
Opis:

Śmierć bliskiej osoby jest dla rodziny ciężkim przeżyciem. Dodatkowo w tym trudnym czasie należy załatwić szereg formalności związanych z pogrzebem, pochówkiem czy spadkiem. Szczególnie ta ostatnia kwestia może być skomplikowana, ponieważ trzeba mieć odpowiednią wiedzę z zakresu prawa spadkowego. Każda taka sprawa może być zupełnie inna, dlatego warto pomyśleć o skorzystaniu z pomocy wykwalifikowanej kancelarii. Mamy wtedy pewność, że wszystko zostanie załatwione szybko i bez większych komplikacji.

Pomocna w tym wypadku może być strona adwokat-rodzinny.com, która załatwia sprawy spadkowe w Warszawie. W niektórych przypadkach trzeba odpowiednio przeanalizować testament, dlatego posiadając wiedzę z tego zakresu możemy to zrobić szybko i bez zbędnych utrudnień. To dobre rozwiązanie szczególnie, że w tym trudnym czasie ciężko jest myśleć logicznie, dlatego opieka prawna na pewno będzie pomocna.

Data dodania: 01-06-2018

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


Użytkownik ugadir dodał komentarz Ocena 3
Pan mecenas pomógł mi w sprawie spadkowej - o jego podejściu do klienta, jaki i posiadanych kompetecjach mam jak najlepsze zdanie.
Opublikowano: 2018-08-30 12:53:57

Firmy w okolicy

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Warszawa