Psycholog dziecięcy Poznań


Psycholog dziecięcy Poznań

Nazwa Firmy: Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał
NIP
Domena: https://www.psycholog-dladziecka.pl
Telefon +48 505 043 763
Adres Ratajczaka 35
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-816
Opis:

Najczęściej spotykane problemy, z powodu których dzieci i młodzież trafiają do psychologa dziecięcego, to rozwody rodziców, problemy związane z nowymi mediami, uzależnienie od gier komputerowych, zaburzenia odżywiania oraz ADHD. Rzetelny specjalista, wykfalifikowany psychoterapeuta dziecięcy, może wiele pomóc w tych trudnych dla dziecka lub młodego człowieka sytuacjach, w których nie potrafi sobie sam poradzić.

Gdy potrzebny nam psycholog dziecięcy w Poznaniu, skierujmy się do Magdaleny Lange-Rachwał. Jest to doświadczona specjalistka, która pomogła już wielu rodzicom i ich pociechom. Warto zainwestować w jej usługi – spotkamy się z pełnym szacunkiem, zrozumieniem oraz wysokim poziomem empatii. Nie każdy psycholog nadaje się do pracy z dziećmi. Wymaga to specjalnych umiejętności – dzieci z problemami są na ogół nieufne. Więcej informacji znajdziemy na stronie: psycholog-dladziecka.pl.

Data dodania: 16-09-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał


Użytkownik uctorucad dodał komentarz Ocena 4
Muszę przyznać, że Pani psycholog to profesjonalistka w każdym calu. Pomogła nam i naszemu dziecku poradzić sobie z negatywnymi emocjami związanymi z postępującym uzależnieniem od gier wideo.
Opublikowano: 2019-03-12 12:06:45

Firmy w okolicy

Komputronik Biznes

Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Poznań