Przeprowadzki kraków tanio • Stachurski


Przeprowadzki kraków tanio • Stachurski

Nazwa Firmy: Stachurski Przeprowadzki
NIP
Domena: https://przeprowadzki-stachurski.com.pl
Telefon 509 178 623
Adres Łużycka 57
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-658
Opis:

Przeprowadzka to wbrew pozorom duże przedsięwzięcie logistyczne. Często dopiero w momencie pakowania można się przekonać, jak dużo rzeczy należy przetransportować. By uniknąć niepotrzebnego stresu i dezorganizacji, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy świadczącej usługi przeprowadzkowe. Jeśli czeka Cię w najbliższym czasie przeprowadzka, postaw na cenioną przez wielu klientów firmę Przeprowadzki Stachurski oferującą pomoc doświadczonych pracowników. Ponadto przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi pojazdami, które pozwolą uniknąć szkód podczas transportu.

Oferowane przeprowadzki w Krakowie firma realizuje tanio i zarazem profesjonalnie. Również zlecenia z terenu całej Polski przedsiębiorstwo wykonuje w przystępnych cenach i z zachowaniem najwyższych standardów. Więcej szczegółów o ofercie firmy znajdziesz na stronie przeprowadzki-stachurski.com.pl.

Data dodania: 07-03-2018

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Stachurski Przeprowadzki


Użytkownik ralillush dodał komentarz Ocena 5
Ta firma to najlepsi specjaliści od przeprowadzek w Krakowie! Na ich profesjonalizmie można polegać, a i cennik za usługi też wygląda zachęcająco.
Opublikowano: 2019-04-29 15:34:39

Firmy w okolicy

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż

ApartZakop.pl

Zakopane

Transfer Przeprowadzki

Kraków