Okulista Łódź prywatnie


Okulista Łódź prywatnie

Nazwa Firmy: Klinika Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski
NIP 7261428798
Domena: http://wyrzykowski.net/
Telefon 605135005
Adres Milionowa 55
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 93-113
Opis:

Czy wiesz, na jak wiele zagrożeń wystawiony jest Twój wzrok? Codzienna praca przed komputerem, nienaturalne światło, zmęczenie i wiele więcej czynników może wpłynąć na to, jak widzisz. Jeśli dodatkowo nosisz źle dobrane szkła, możesz pogłębić obecną wadę. Dlatego też warto wykonywać odpowiednie ćwiczenia, jak i zmienić pewne przyzwyczajenia, w tym porzucić palenie. Czasem jednak nie ma już odwrotu, jak tylko skorzystać z pomocy profesjonalnej kliniki, która zajmuje się wadami wzroku i chorobami oczu.

W takiej sytuacji może być potrzebny dobry okulista. W Łodzi prywatnie przyjmuje klinika okulistyczna, o której więcej informacji można znaleźć na stronie wyrzykowski.net. Znajduje się ona przy ulicy Milionowej, więc niedaleko serca miasta. To zapewnia łatwy dojazd.

Zespół kliniki tworzy grupa specjalistów, którzy mają niezbędną wiedzę, doświadczenie i umiejętności, by świadczyć skuteczne leczenie wad wzroku i chorób oczu. Dysponują nowoczesnym sprzętem, znacznie podwyższającym bezpieczeństwo każdego zabiegu. Wykonują nie tylko korekty wad, ale też operacje zaćmy czy wszczepienie soczewek.

Data dodania: 17-10-2019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie Klinika Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy

Xfelgi.pl

Poniatów

wyprawkowy

Brzeziny

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj

Łódź