Scapa 2501


Scapa 2501

Nazwa Firmy: ZIMEX SCAPA Import-Export
NIP 7820025793
Domena: https://www.zimexscapa.com.pl/
Telefon 509 445 744
Adres Adama Kręglewskiego 9A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-248
Opis:

Mając na względzie najwyższą jakość świadczeń oraz starając się w jak najlepszy sposób spełniać oczekiwania rynku, kadra firmy ZIMEX Import-Export proponuje szeroki wybór różnego rodzaju taśm. Ofertę opracowano głównie z myślą o odbiorcach przemysłowych, ale obecnie proponowany asortyment sprawdza się chociażby w branży mechanizacyjnej (polecanym produktem jest tutaj Scapa 2501 PIB, służąca nie tylko do naprawy, ale wykazująca też właściwości izolacyjne) czy nawet w przydomowym warsztacie.

Siedzibą firmy jest Poznań, ale jej pracownicy prowadzą sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Dysponując rozbudowanym zapleczem magazynowym i logistycznym, mogą zapewnić, że zamówienie (bez względu na ilość sztuk) zostanie zrealizowane w jak najkrótszym terminie z zachowaniem odpowiednich zasad zabezpieczenia zawartości transportu podczas podróży do klienta.

Firma zaprasza do zapoznania się z ofertą i nawiązania długoterminowej współpracy. Zachęca też do śledzenia nowości pojawiających się na stronie.

Data dodania: 15-05-2022

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o firmie ZIMEX SCAPA Import-Export


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy

Komputronik Biznes

Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

Poznań

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Poznań